29 Mayıs 2009 Cuma

LA PİZZA Franchising

Firma Hakkında: Uzun yıllardır kaliteli hizmet anlayışıyla Antalya, Adana, Muğla, Mersin gibi illerde pizza kültürünü pekçok kişiye sevdirmiş olan LA PİZZA, temiz gıda anlayışı ve hijyenik mekanlarıyla da diğer pizza firmaları arasında farkını hissettirmiştir.


Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan firma, Pizza Vegeteriana, Pizza Light, Karışık Pizza, La Pizza Special gibi pizza çeşitleriyle damak zevkinize hitap etmektedir.

LA PİZZA, Türkiye genelinde franchising verecektir.

LA PİZZA Bayilik Şartları:

- Açılacak mekan, müstakil şube olacak ise 150 m2' den büyük, alışveriş merkezlerinin içinde ise 40 m2' den büyük olmalıdır.
- LA PİZZA projesi, LA PİZZA projeleri üzerinde çalışan mimarlarca yapılmakta olup; bir LA PİZZA şubesinin maliyeti, ekipman ve dekorasyon dahil olmak üzere 150.000 TL ile 250.000 TL arasında değişmektedir.

- LA PİZZA, coğrafi ve sosyoeknomik yapıları göz önüne alarak hesaplanan, sisteme katılış payı belirler ve franchising anlaşmasının imzasında belirlenen bedelin %50' sini tahsil eder, kalan kısmını ise anlaşmayı takip eden üç ay içinde eşit taksitlerde tahsil eder.

- "LA PİZZA Franchising Anlaşması" nın süresi 5 yıl olup; bu sürenin içerisinde LA PİZZA' nın belirlemiş olduğu yeterlilik standartlarının sağlanması durumunda ve tarafların anlaşması halinde yeniden 5 yıl daha uzatılır.

Daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilir; başvuruda bulunmak için ise firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Lise Cad. No: 31/A, Manavgat - Antalya
Tel: 0242 743 07 70
Faks: 0242 742 93 00
E-mail: info@lapizza.com.tr
WebSitesi: www.lapizza.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder