21 Haziran 2011 Salı

Toykiddy Oyuncak Bayiliği

Kategori:Oyuncak
Firma İsmi:Toykiddy
Firma Tanıtımı:

Konseptimizin hedefi ;  bugüne kadar edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşarak İtibarlı - Keyifli - Karlı bir iş ortamında  karşılıklı "GÜVEN"  ilişkisinin sağlandığı bir işbirliği oluşturmaktır.

  Konseptimizin kuruluş amacı; yarınlarımızın güvencesi olan çocuklarımıza ,oyuncağı , sağlıklı, eğitici , öğretici bir konsept dahilinde sunmak ve tecrübelerimizi siz değerli yatırımcılarımızla paylaşarak , sizlere ve paralelinde Türk ekonomisine olumlu katkılar sağlamaktır.

 Kurucularımızın ve ekip üyelerinin yurt içi ve yurt dışı sektörel tecrübelerinin ülkemiz şartlarına uyarlanarak sektöre yansımasının , siz değerli yatırımcılarımıza önemli bir katkı sağlayacağını ve ivme kazandıracağını düşünüyoruz.


Bayilik Şartları : Franchise adaylarının kurumumuzdan işletmeci eğitimi almaları ve franchise noktalarının bizzat kendileri  yada eğitim almak şartı ile kurumumuz tarafından yetkin görülen  kişiler tarafından işletilmesi gerekmektedir.

Mağaza mekanı ile ilgili en önemli standart asgari 100 m2 lik bir alana sahip olmasıdır. İlgilenildiği takdirde ticari şartlar karşılıklı görüşülecektir.
İletişim Bilgileri
Adres:İzmir
Telefon:05327667052
Web Sitesi:www.toykiddy.com
Email:oguzkan.erman@toykiddy.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder