18 Haziran 2011 Cumartesi

Bitkisel ilaç ve kozmetik ürünleri Bayiliği Ada Pharma

Kategori: İlaç / Kozmetik
Firma İsmi: Ada Pharma
Firma Tanıtımı: Ada Pharma, Avrupa’nın önde gelen bitkisel ilaç ve kozmetik üreticisi olan Cosval’in Türkiye’de Eczane kanalında tek yetkili dağıtıcısıdır.

Ada Pharma, yaşam boyu sağlık için çözümler sunar. İş felsefesi, bir ürün skalası pazarlamanın ötesinde sağlık danışmanlığı ve doğanın sunduğu doğal alternatifleri arayıp bulmak ve yenilikçi yaklaşımlarla sunmak üzerine kurulmuştur.

Sağlık ve kişisel bakım konusunda uzmanlardan oluşan profesyonel ekibi ile sağlık problemleri ve bakım konusunda aradığınız doğru, güvenilir ve yetkin çözümler sunar.

Bayilik Şartları : Bitkisel ilaç ve kozmetik ürünleri alanında faaliyet gösteren firmamızın gelişmekte olan ürün skalasını eczane ve doktor çalışması yaparak il ve bölge bazında pazarlamasını üstlenecek bireysel veya kurumsal bayiler aranmaktadır.

Eczane ve doktor çalışması yapmış ilaç firmasından emekli ya da ayrılmış kendi işini yapmak isteyen girişimciler için güzel bir fırsat.

Bir tüzel ticari şirket sahibi girişimciler veya SGK’lı bireysel girişimciler için kendi işinin sahibi olarak prim usulü çalışmak ve güzel bir gelir elde etmek isterseniz lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Ada Pharma
İletişim: info@adapharma.com.tr veya 444 16 86
www.adapharma.com.trİletişim Bilgileri
Adres: Aydınlıyolu Cad. Kıbrıs Sok. No:24/1 Pendik İstanbul
Telefon: 216 375 49 00
Web Sitesi: www.adapharma.com.tr

Email: info@adapharma.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder