21 Nisan 2011 Perşembe

Bayilik Fırsatı!

Firma Hakkında: Firma, Türkiye genelinde her ile her bölgeye bir bayilik çalışması kapsamında; tüm illerde ve bulunduğu bölgede işini ciddiye alan pazar payı oluşturabilecek ya da pazar payını güçlendirmek isteyen ciddi iş ortakları arıyor.

Sizin de ihtiyacınız; çok cazip şartları ve yüksek kar oranları ile tecrübesine güvenebileceğiniz, bir çok sektör dalına hitap eden geniş ürün yelpazesi ile ticari birikimini paylaşabileceğiniz ciddi bir firmanın ürünlerinin bayiliği ise firma sizin yanınızda.

Bu amaçla firma, iller bazında ana bayilikler ve İstanbul, Ankara, İzmir vb. büyükşehirlerde bölge bayilikleri vermektedir.

Siz de, firmanın üretimini yaptığı Endüstriyel Bakım ve Koruma Kimyasalları, Dezenfektan Ürünleri, Metal Yüzey İşlem Hazırlama Kimyasalları, Endüstriyel Boya ve Mürekkep Sökücüler, Yağ Sökücü ve Temizleyici Solventler, Elektriksel Temizleme ve Bakım Koruma solventleri, Su Bazlı Çözücü ve Sökücüler, Genel Hijyen Ürünleri, Oto Bakım Ürünleri gibi ürün gruplarımızın il ana bayi ya da bölge bayi olmak istiyorsanız firmanın sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak, gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Bilgileriniz firmaya ulaştığında Bayilik Koordinatörlüğü Departmanı, sizinle irtibata geçerek ürünler ve bayilik şartları hususunda sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim:
Adres: Haznedar Mah. Marmara Cad. Altıntaş Sok. No: 5/B, Güngören - İstanbul
Tel: 0212 504 24 23
Faks: 0212 504 24 63
WebSitesi: www.genelhijyen.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder