29 Aralık 2010 Çarşamba

ARTELLA Bayiliği

Firma Hakkında: 1978 yılında Göztepe Sanayi Sitesi' nde 200 m2' lik bir atölyede üretime başlayan Aslandağ Ahşap ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi, Aydın Aslandağ' ın başkanlığında, kaliteliye verdiği önem, temiz işçilik, üstün hizmet anlayışı, insana ve teknolojiye yönelik yatırımlarıyla giderek kendini geliştirmiş ve büyümüştür. Bugün kendi üretim tesislerinde 5000 m2' lik kapalı alanda geniş makine parkuruyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Yıllara dayanan tecrübesiyle Aslandağ Ahşap, kendi markası Artella ile mutfak, banyo ve kapı üretimini gerçekleştirmektedir.

ARTELLA, bugün 5000 m2' lik kapalı alanda en son teknoloji kullanılarak üretim yapmakta ve hem Türkiye hem de dünyada tanınan global bir marka olma hedefine hızla ilerlemektedir.

Bilgisayar merkezli, CNC destekli tamamen yenilenmiş makine parkuruyla tam endüstriyel ve modern bir tesiste, 75000 adet ahşap kapı, 10000 m2 mutfak ve 6000 m2 banyo üretim kapasitesine sahip olan Aslandağ Ahşap, üretimden dağıtıma, montajdan satış sonrası hizmete kadar en son teknolojiden faydalanmaktadır.

ARTELLA Bayiliği

ARTELLA' nın önemli hedeflerinden birisi de satış noktalarını arttırarak daha fazla tüketiciye ulaşmaktır. Bu hedef doğrultusunda son 2 senede bayi sayısını yurtiçinde 6, yurtdışında 4' e çıkarmıştır.

Bayilik hakkında bilgi almak için firma iletişime geçebilir; bayilik başvurusunda bulunmak için firmanın sitesinde yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim:
Adres: Tatlısu Mah. Göksu Cad. No: 45, Ümraniye - İstanbul
Tel: 0216 540 59 00
Faks: 0216 540 53 06
E-mail: info@artella.com.tr
WebSitesi: www.artella.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder