17 Mayıs 2010 Pazartesi

Enrj Günersan

Firma Hakkında: 1995 yılında kurulan Gönen Günısı San. Ve Tic Ltd. Şti., en iyi hizmet anlayışını yakalamış, bulunduğu bölgelerde sektöründe liderliğe koşmaktadır.

Güneş Enerjisi ile Su Isıtma Sistemleri üzerinde Denizli, İzmir ve Bursa' da bireysel daireler için kolektörlü ve son sistem olan Vakum Borulu Sistemler ile, uzman kadrosu, güçlü teknik altyapısıyla hızla büyümektedir.

2006 yılında güneş enerjisi konusunda yurtdışı bağlantıları ile ülkemize daha kalıcı ve daha estetik sistemleri müşterileri ile tanıştıran Gönen Günısı Ltd. Şti., satış, montaj ve satış sonrası servis hizmetleriyle; en iyi olmayı hedeflemiştir.

Gönen Günısı San. Ve Tic Ltd. Şti., alt yapısını güçlendirdikten sonra markalaşma sürecine yatırım yapmıştır. Enrj Gönen perakende, Enrj Günersan toptan piyasalarında sağlam adımlarla yürümektedir. Perakende sektör temsilcisi Enrj Gönen; merkezi Denizli Halk Caddesi' nde, şubeleri; Denizli Dört Çeşme, İzmir Ve Bursa olmak üzere emin ve sağlam adımlarla büyümektedir.

Enrj Gönen; güneş enerjisi ile su ısıtma sistemleri dışında duş kabin, küvet ve duş tekneleri alanlarında da hizmet vermektedir.

Bayilik talebinde bulunmak isteyenler, firmanın sitesinde yer alan bayilik formunu doldurarak taleplerini gerçekleştirebilirler.

İletişim:
WebSitesi: www.enrjgunersan.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder