31 Aralık 2008 Çarşamba

PARS DOĞAL ENERJİ TEKNOLOJİLERİ

Firma Hakkında: 2008 yılında yenilenebilir ve temiz enerji kaynaklarının, teknoloji ile birleştirilmiş ve bu teknoloji doğaya ve gelecek nesillere bırakabilmek için çalışmalarına başlayan Pars Enerji Teknolojileri, uzun süren arge çalışmaları sonucunda artık ışığı hiç sönmeyen güneşi kullanarak enerji üretmeye başlamıştır.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma tarafından bayilikler verilecektir. Konu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
Adres: İstiklal Mah. Şair Fuzulu Cad. Yalaman Sok. Latif Bey Apt. No:1/6 , Merkez- Eskişehir
Tel: 0222 230 19 15
Faks: 0222 230 24 62
E-mail: satis@parsenerji.com
WebSitesi: www.parsenerji.com

30 Aralık 2008 Salı

Axakal İlk Yardım Ürünleri

Firma Hakkında: İlkyardım ve acil durumlarda korunmanız, sonrasında hayatınızı sürdürmeniz için gereken ürün ve hizmetleri sağlamak için kurulan Axakal Ind. firması, oluşacak acil durumlarda ihtiyacınız olan doğru ürün ve hizmetleri size en ekonomik ve efektif şekilde sunar.

Bir bölümü Amerika' dan ithal edilen ve bir bölümü Türkiye' de üretilen firmanın ürünleri, ilkyardım ve afet konularında deneyimli uzmanlar tarafından geliştirilmektedir.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma, pazarlama ağını genişletmek ve tüm Türkiye' ye eşit standartlarda hizmet sağlamak için bayilikler vermektedir. Bayilik taleplerinizi 0216 425 45 98 no' lu faks numarasına veya info@axakalind.com adresine yapabilirsiniz.

İletişim:
Adres: Soğuksu Mah. Umut Yıldırım Sit. A2 Blok. Daire:26 Paşabahçe, Beykoz - İstanbul
Tel: 0216 425 45 97
Faks: 0216 425 45 98
E-mail: info@axakalind.com
WebSitesi: www.axakalind.com

29 Aralık 2008 Pazartesi

Munzur Su

Firma Hakkında: Ovacık' ta bulunan Munzur Su fabrikası, Munzur A.Ş. tarafından Tunceli' de yatırım ve istihdam amaçlı kurulan, çok ortaklı ilk kuruluştur.

Tesiste üretilen sular doğal ve katkısız olup, Türkiye iç pazarına satılmakta ve yurtdışına ihraç edilmektedir.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma, Munzur' un eşsiz suyunu bütün Türkiye ve Avrupa' ya tanıtmak için başta bölge bayiliği olmak üzere Türkiye' nin bütün illerine bayilikler vermeyi hedefliyor. Siz de firmanın büyüyen bayi ağına katılıp, bölgenizde Munzur Suyu' nu dağıtmak isterseniz, firmanın sitesinde bulunan "Bayii Müracaat Formu" nu doldurarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Moğultay Mah. Okullar Cad. Şenlik Sok. Düzgün Apt. No:3/9 - Tunceli
Tel: 0428 212 59 44
Faks: 0428 212 59 46
E-mail: info@munzursu.com.tr
WebSitesi: www.munzursu.com.tr

ARPİ MOBİLYA

Firma Hakkında: 2000 yılında oluklu mukavva ve ambalaj sanayi sektörüne ÖZATİK AMBALAJ adıyla adım atan firma, 2007 yılında yeniden yapılanma ve yeni girişimlerde bulunmuş olup tedarikçiliğini yaptığı ARPİ MOBİLYA' nın marka (isim) hakkını üzerine devralarak mobilya sektörüne adım atmıştır.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın sitesini ziyaret edebilir, firmaya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler ise firmanın sitesinde yer alan bayilik formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İletişim:
Adres: Koçak Sok. No:89/1 Siteler - Ankara
Tel: 0312 351 55 92
Faks: 0312 351 36 61
E-mail: info@arpi.com.tr
WebSitesi: www.arpi.com.tr

28 Aralık 2008 Pazar

ROBERTO BRAVO

Firma Hakkında: Altın takı ve mücevher sektöründe 40 yıllık bir geçmişe sahip olan ROBERTO BRAVO, İtalya' da butik üretim yapan küçük bir atölyeden bugün dünya mücevher trendlerini belirleyen öncü markalardan biri haline gelmiştir.

Firma ve koleksiyonları hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2006 yılından itibaren yalnızca seçkin noktalarda mağaza bayiliği ve corner bayiliği vererek büyümeye devam eden ROBERTO BRAVO firmasına bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler, firmanın sitesini ziyaret ederek firmanın bayilerine sağladığı destek hakkında bilgi edinebilir; bayilik koşullarını inceleyip "Bayilik Müracaat Formu" nu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İletişim:
Adres: Vezirhan Cad. No:101 Çemberlitaş - İstanbul
Tel: 0212 520 03 87
Faks: 0212 513 50 63
E-mail: info@robertobravo.com
WebSitesi: www.robertobravo.com

27 Aralık 2008 Cumartesi

Multimerkez Fatura Ödeme Merkezi

Firma Hakkında: Multimerkez, müşterilerinizin tüm faturalarını banka güvencesi ile online olarak tahsil edebileceğiniz, bununla birlikte kontör satışı, ADSL abonelik satışı ve ucuz telefon görüşme hizmetleri verebileceğiniz bir bayilik paketidir.

Tüm bu hizmetler Multimerkez tarafından bayilerine sağlanan terminal sayesinde gerçekleşmektedir.

Firma ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Multimerkez noktası açmak isteyenler firmanın sitesini ziyaret ederek bayilik paketlerini inceleyebilir, bayilik başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İletişim:
Adres: Fulya Cad. İnci Apt. No:27/9 Şişli - İstanbul
Tel: 0212 211 88 77
E-mail: info@multimerkez.com
WebSitesi: www.multimerkez.com

26 Aralık 2008 Cuma

Dünya Kahveleri

Firma Hakkında: Dünya kahveleri hizmetleri, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerinin rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

2004 yılında kurulan Dünya Kahveleri; yapılanmasını, her geçen yıl müşterisi olan firmalara vermeyi hedeflediği hizmetler doğrultusunda geliştirmektedir.

Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler, firmanın sitesini ziyaret ederek firma bayilik sistemi hakkında bilgi edinebilir, bayilik şartlarını inceleyip bayilik başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İletişim:
WebSitesi: www.dunyakahveleri.com

Syogra Termal Masaj Ürünleri Bayiliği

Firma Hakkında: 2008 yılı Ekim ayında Adana' da kurulan T5- Termal Masaj Ürünleri firması, Almanya' da üretilen Syogra Masaj Ürünleri' nin Türkiye Distribütörü' dür.

Şu anda Adana' da kendi yerinde Syogra ürünlerinin tanıtımını yapan firma, Türkiye genelinde beraber çalışacak bayiiler aramaktadır.

Firma ürünlerini incelemek için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Belediye Evleri Mah. 84028 Sok. Eşelioğlu Apt. No:6/A - Adana
Tel: 0322 239 35 67
E-mail: hizmet@t5-termalmasaj.ttmail.com
WebSitesi: www.t5-termalmasaj.com

25 Aralık 2008 Perşembe

Cleantime Susuz Araç Temizliği

Firma Hakkında: İçerisinde çizilmeleri önlemeye yarayan surfaktan adı verilen, aynı zamanda da yüzey gerilimini azaltan organik bir bitki özü bulunan Cleantime Susuz Araç Temizleme Solüsyonu, Selçuk Üniversitesi Kimya Mühendisliği tarafından incelenmiş ve aracı çizmediği tespit edilmiştir.

Firma ve ürünlerini daha yakından incelemek isteyenler firmanın sitesini ziyaret edebilirler.

Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler firmanın sitesinde yer alan bayilik formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İletişim:
Adres: Feritpaşa Mah. Kerkük Cad. Türkay Apt. No:35/B Selçuklu - Konya
Tel: 0332 235 41 42
Faks: 0332 235 41 43
E-mail: bayi@cleantime.com.tr
WebSitesi: www.cleantime.com.tr

Ranros Dokunmatik Barkod Sistemi

Firma Hakkında: Dokunmatik Barkod Sistemi, kullanımı pratik, stok ve müşteri yönetim sistemidir. Ranros ile bir bilgisayar ya da muhasebe programına ihtiyaç duymadan barkod sistemine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Firma hakkında daha fazla bilgiye firmanın sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Ranros Barkod Sistemleri ile ilgili tüm Türkiye genelinde bayilik verilecektir. Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler, firmanın sitesini ziyaret ederek bayilik hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir; bayilik şartlarını inceleyip online bayilik başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İletişim:
Adres: Sakarya Mah. Yalıdere Cad. Yonca Apt. No:19/A Selçuklu - Konya
Tel: 0332 249 60 77
E-mail: info@gulex.net
WebSitesi: www.ranros.com

24 Aralık 2008 Çarşamba

Revan Su

Firma Hakkında: Tesisleri Sapanca İlçesi Fevziye Köyü Susuzdere Mevkii' nde bulunan Revan Su, sektörde lider olmayı amaçlamaktadır.

Tesislerinde 250 cc bardaksu ve 19 lt PC damacana doğal kaynak suyu üreten firmanın 2009 yılı hedefleri içinde 0,33 - 0,5 - 1,5 lt pet üretimi bulunmaktadır.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler, firmanın sitesinde yer alan "Bayilik Şartları" nı inceleyip "Bayii Adayı Başvuru Formu" nu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İletişim:
Adres: Alemdağ Cad. No:64 Çamlıca - İstanbul
Tel: 0216 335 86 86
Faks: 0216 481 70 80
E-mail: imfo@revansu.com.tr
WebSitesi: www.revansu.com.tr

DEPAR SOLAR

Firma Hakkında: 1984 yılından beri faaliyet gösteren Depar Ltd. Şti. nin iş sahaları; hidroelektrik, güneş ve rüzgar gibi yenilenebilir enerji kaynakları hususunda danışmanlık ve uygulama faaliyetlerini yürütmek ve bu konulardaki yeni teknolojileri hayata geçirmektir.

Firma ve ürünlerini daha yakından incelemek isteyenler firmanın sitesini ziyaret edebilirler.

En yeni teknolojileri, en güncel sektörel gelişmeleri yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla bayilerine sunan DEPAR SOLAR firmasına bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler, firmanın sitesini ziyaret ederek bayilik koşulları ve bayilik sözleşmesini inceleyerek firma ile iletişime geçebilirler.

İletişim:
Adres: Anadolu Blv. 12. Sok. No:10 Macunköy - Ankara
Tel: 0312 397 72 36
E-mail: info@deparsolar.com
WebSitesi: www.deparsolar.com

23 Aralık 2008 Salı

BF ELEKTRONIK Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri

Firma Hakkında: 1999 yılında otomotiv sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan BF ELEKTRONİK, otomotiv sektörünün ihtiyacı olan tüm ekipman ve malzemeleri kendi bünyesinde uzman kadro ile üreterek yaptığı yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleriyle sektörün deneyimli ve güvenilir bir markası haline gelmiştir.

Firma, 2003 yılında hızla gelişen teknoloji ve talepler sonucunda araç takip ve güvenlik sistemleri konusunda kendini geliştirmiş olup tüm ekipmanları kendi bünyesinde tamamen yerli mühendis ve uzman kadrosu ile tasarlamış ve üretmiştir.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgiye firmanın sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Firma tarafından Türkiye çapında bayilikler verilecektir. Bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler, firmanın sitesinde bulunan "Bayilik Formu" nu doldurabilirler.

İletişim:
Tel: 0232 464 36 64
Faks: 0232 464 36 64
E-mail: info@bfelektronik.com
WebSitesi: www.bfelektronik.com

DORACRESTA Profesyonel Hijyen Çözümleri

Firma Hakkında: Endüstriyel Temizlik ve Hijyen Kimyasalları alanında kendi geliştirdiği YÜKSEK KALİTELİ özel ürünleri ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunmaya çalışan DORACRESTA, aynı zamanda profesyonel temizlik ekipmanları alanında dünya lideri olan SPONTEX PROFESSIONAL firmasının Türkiye Mümessiliğini yürütmekte ve yer bakım makineleri konusunda da TRUVOX INTERNATIONAL firmasının ürünlerini dağıtmaktadır.

Firma ve ürün grupları hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, TS EN 22000 ve TS/OHSAS 18001 belgelerine sahip, tüm ürün gruplarında yüksek kaliteli ürünler üreten ve dağıtan bir kurum olan DORACRESTA tarafından Türkiye genelinde Ana Distribütörlükler ve Bayilikler verilecektir. Bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler firmanın sitesinde bulunan "Bayilik Başvuru Formu" nu doldurabilirler.

İletişim:
Adres: Aydınlı Mah., Konaşlı Mevkii G-244 Sok. Tuzla - İstanbul
Tel: 0216 393 50 40
Faks: 0216 393 50 90
E-mail: info@doracresta.com
WebSitesi: www.doracresta.com

22 Aralık 2008 Pazartesi

Yuvacık Doğal Kaynak Suyu

Firma Hakkında: Kocaeli ili Yuvacık yamaçlarının doğal ortamından çıkmakta olan Yuvacık Doğal Kaynak Suyu, 1750 senesinde Osmanlılar tarafından bulunmuş ve o tarihten beri bilinen ve içilen en eski doğal kaynak suyudur.

Firma ve ürünlerini daha yakından incelemek için firmanın sitesini ziyaret edebilir, firmanın sitesinde yer alan "Bayilik Başvuru Formu" nu doldurarak bayilik başvurularınızı yapabilirsiniz.

İletişim:
Adres: Yuvacık Mah. Taksim Cad. No:36 Yuvacık - Kocaeli
Tel: 0262 344 33 05 (pbx)
Faks: 0262 344 21 18
E-mail: info@arksu.com.tr
WebSitesi: www.arksu.com.tr

21 Aralık 2008 Pazar

ALMİNA ÇİĞ KÖFTE

Firma Hakkında: 2006 yılında kurulan ALMİNA Çiğ Köfte, sunmuş olduğu etsiz çiğ köftenin kısa süre içerisinde pekçok kişi tarafından benimsenmesi ve halktan gördüğü methiyelerden sonra bu tadın daha fazla kişiye ulaşabilmesi için değişik semtlerde şubeler açmaya başlamış ve Türkiye çağında bayilik vermektedir.

Bayilik hakkında daha detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
Tel: 0212 543 00 92
Faks: 0212 543 00 97
E-mail: info@alminacigkofte.com
WebSitesi: www.alminacigkofte.com

FaturaVizyon

Firma Hakkında: Türkiye Finans Katılım Bankası güvencesi ile faaliyet gösteren FaturaVizyon şubelerinde sadece fatura ödemesi yapılmıyor.

FaturaVizyon ödeme sistemi ile yapılan işlemler: Elektrik, Su, Doğalgaz, GSM, Telefon, Kablolu TV, Kablolu İnternet, Digitürk, ADSL, Trafik Cezası, Vergi, BAĞKUR ve SSK Primleri, Hesaba Para Gönderme, İsme Para Gönderme, Tüm Kredi Kartı Ödemeleri.

Tamamı online olarak bir banka şubesi gibi çalışan FaturaVizyon, ödemeler gerçekleştiğinde abonenin cep telefonuna SMS gönderiyor. Ayrıca, makbuzda bulunan referans numarası ile internetten sorgulama yapılabiliyor.

Banka garantörlüğünde bayilikler veren FaturaVizyon' un bayilik şartlarından, başvuru sonrası işleyiş sürecine kadar olan detaylara firmanın sitesini ziyaret ederek ulaşabilir, firmanın sitesinde yer alan "Online Bayi Başvuru Formu" nu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No:29/4 Kadıköy - İstanbul
Tel: 0216 338 80 26
Faks: 0216 338 80 28
E-mail: info@faturavizyon.com
WebSitesi: www.faturavizyon.com

20 Aralık 2008 Cumartesi

OSES Çiğ Köfte

Firma Hakkında: 1983 yılında tek şubeyle başlayan, bugün ise onlarca şubesiyle İstanbul' un çeşitli semtlerinde hijyenik, sağlıklı ve el değmeden etsiz çeşitli baharat ve ceviziçi ile hazırladığı çiğ köfteleri ile sektörün ilgi odağı haline gelen OSES; kaliteye dayalı hizmet anlayışı, güvenilirliği ve sektördeki deneyimi ile örnek kuruluşlar arasındaki yerini korumaktadır.

Firmanın kullandığı ürünler TSE belgesine sahip olup müşterilerinin damak tadına hitap etmektedir.

Firma hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilir, firmanın sitesinde yer alan formu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

İletişim:
Adres: 50. Yıl Mah. Sultançiftliği Gazi Osman Paşa - İstanbul
Tel: 0212 476 45 56
Faks: 0212 476 45 56
E-mail: oses@osescigkofte.com
WebSitesi: www.osescigkofte.com

MYSTEAM Car Clean

Firma Hakkında: Dünyadaki ilk ve tek ekolojik oto temizleme sistemi olan Mysteam Car Clean, "Çevreye duyarlı bir oto temizleme sistemi nasıl olmalı?" düşüncesinden yola çıkılarak dahiyane bir teknoloji olarak üretildi.

Buharlı oto yıkama teknolojisi olan Mysteam Car Clean, sabit konuşlandırılarak uygulanabildiği gibi, mobil de uygulanmaktadır. Bu özelliği ile gerek bireysel taleplerin ve gerekse kurumsal taleplerin karşılanmasında büyük kolaylık bulunmaktadır.

Firma tarafından bayilikler verilecektir. Konu ile ilgili daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Nuri Paşa Mah. Zübeyde Hanım Cad. 22/1 Sok . No:1 D:1 Zeytinburnu - İstanbul
Tel: 0212 664 51 31
Faks: 0212 510 50 89
E-mail: info@mysteam.com.tr
WebSitesi: www.mysteam.com.tr

19 Aralık 2008 Cuma

Euro Solar Güneş Enerjisi

Firma Hakkında: Euro Solar firması, Bozkurt kardeşlerden Nevzat BOZKURT tarafından ülkemizin ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önüne alınarak kurulmuş ve Türkiye' mizde faaliyetlerine başlamıştır.

Bozkurt Şirketler Grubu, başta Almanya olmak üzere sırasıyla Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan ve Türkiye' nin de dahil olduğu birçok Avrupa ülkesinin yanısıra muhtelif Asya ve Uzakdoğu ülkelerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avrupanın en başarılı genç girişimcisi ödülüne sahip aile, artarak ve genişleyerek sürdürdükleri faaliyetleri nedeniyla bulundukları ülkelerde takdirle karşılanmaktadırlar.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma il bazında bayilik vermektedir. Konu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Şehit Tğm. Ali Yılmaz Sok. No:14D Talia Plaza, Kavacık Beykoz -İstanbul
Tel: 0216 680 44 50
Faks: 0216 680 44 51
E-mail: info@eurosolar.com.tr
WebSitesi: www.eurosolar.com.tr

18 Aralık 2008 Perşembe

Parlak Boya

Firma Hakkında: 1987 senesinde üretime başlayarak birçok üründe yenilik ve kalite hedefleyerek şu an 8.000 m2 alanda üretim yapan 3402 TON/YIL kapasite ile yurdumuzun birçok il ve ilçesinde servis ağı, satış, dağıtım yapabilen, inşaat grubu, sanayii grubu ve tiner üretimi yapan firma her geçen gün bir adım daha ileri gitmektedir.

Firma ürünlerini incelemek için firmanın sitesini ziyaret edebilir, bayilik için firmanın sitesinde yer alan online bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İletişim:
Adres: Hacı Sabancı Organize San. Böl. 33. Cad. No:2 - Adana
Tel: 0322 394 40 47
Faks: 0322 394 40 42
E-mail: parlak@parlakboya.com
WebSitesi: www.parlakboya.com

17 Aralık 2008 Çarşamba

PAN Etsiz Çiğ Köfte

Firma Hakkında: 2008 yılının mayıs ayında faaliyete başlayan PAN Etsiz Çiğ Köfte, çok kısa zamanda kurumsallaşmaya adım atıp 32 bayiye ulaşmıştır.

Ankara genelinde 80, Türkiye genelinde 250 bayiye ulaşarak, 2008 yılının en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan "Etsiz Çiğ Köfte" pazarında lider olmayı hedefleyen PAN Etsiz Çiğ Köfte firması ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler firmanın sitesini ziyaret ederek firma bayilik sistemi ve bayilik şartlarını inceleyebilir, aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firma ile iletişime geçebilirler.

İletişim:
Adres: Çaldıran Mah. 1. Cad. No:22/A - Ankara
Tel: 0312 338 12 89
E-mail: eyupata@pancigkofte.com
WebSitesi: www.pancigkofte.com

16 Aralık 2008 Salı

KUZEY BORU

Firma Hakkında: 2001 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firma, ithalat faaliyetlerinde yoğunlaşmaya başlamış ve plastik hammadde tedariği konusunda çalışmalar yapmıştır.

2006 yılında polietilen hammadde grubunda tüm plastik boruların imalatına geçen firma, aylık 400 ton boru imalat kapasitesi ile sektöre yeni bakış açıları getirerek büyümeyi hedeflemekte, genç ve eğitimli çalışanları ile de Türk sanayisine katkı sağlamayı amaç edinmektedir.

Firma ve ürünlerini daha yakından incelemek için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Üretmiş olduğu ürünleri pazara sürmek ve dağıtım ağını geliştirmek amacı ile bayilik uygulaması başlatan firmanın bayisi olmak isteyenler 0382 213 08 06 nolu telefonu arayarak firma ile iletişime geçebilirler.

İletişim:
Adres: Coğlaki Mah. Atatürk Bul. Sağlık Apt. 125/1 - Aksaray
Tel: 0382 213 08 06
Faks: 0382 213 08 11
E-mail: info@kuzeyboru.com.tr
WebSitesi: www.kuzeyboru.com.tr

15 Aralık 2008 Pazartesi

HALISER

Firma Hakkında: Ülkemizin ve halı sektörünün güvenilir bir markası olan HALISER, son sistem makine parkıyla 2006 yılında adımını attığı parça halı üretiminde öncü, yenilikçi ve dinamik kadrosuyla ve geniş ürün yelpazesiyle her zevke uygun desen, renk ve kalitede üretmiş olduğu halıları bayilerimizin ve halkımızın beğenisine sunmuştur.

"Her Eve Her Yere Halıser" sloganıyla amacı, üretimden satışa ve satış sonrası hizmete kadar koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak olan Halıser, Türkiye çapında kaliteli ve seçkin bayiler arıyor. Bayilik için firmanın sitesinde yer alan bayi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İletişim:
Adres: Yeni Yalova Yolu No:436 - Bursa
Tel: 0224 211 36 96 - 97
Faks: 0224 211 27 61
E-mail: info@haliser.com
WebSitesi: www.haliser.com

14 Aralık 2008 Pazar

Kutay Enerji Nano Isıtma Sistemleri

Firma Hakkında: Baytek, özellikle alternatif enerji, yenilenebilir enerji, elektrik, aydınlatma, ısıtma gibi enerji sektörlerinde alternatif teknolojilerin, ürünlerin geliştirilmesi, üretilmesi ve bunun yanında ileri teknikler kullanarak insanların yaşam kalitesini yükseltebilmek için, yeni, piyasada alternatifi olmayan veya ülkemizde üretilmeyen sistemlerin geliştirilmesi ve ticari olarak pazara sunulabilmesi amacıyla kurulmuş olan teknoloji ve üretim şirketler grubudur.

Firma ve ürünleri ile ilgili daha fazla bilgiyi firmanın sitesini ziyaret ederek edinebilirsiniz.

Firma tarafından Türkiye genelinde bayilikler verilecektir.

İletişim:
Adres: Zübeyde Hanım Cad. No:120/A Karşıyaka - İzmir
Tel: 0232 365 46 00
Faks: 0232 365 46 00
E-mail: info@kutayenerji.com
WebSitesi: www.kutayenerji.com

KARAOĞLU CERRAHİ ALETLER

Firma Hakkında: İmalat, tamirat ve bakım üniteleri ile 13 yıldır sağlık kuruluşlarına hizmet veren Karaoğlu Cerrahi Aletler, hekimlerden gelen önerileri dikkate alarak; gelişime açık, başarılı, disiplinli ve uzman kadrosu ile çalışmaktadır.

Firma ürünleri kaliteli Alman çeliğinden olup, paslanma ve işçilik hatalarına karşı 5 yıl garantilidir.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma tarafından imal ettiği ürünlerin satışı konusunda Türkiye genelinde satış bayilikleri verilecektir.

İletişim:
Adres: Yeni Mahalle, Sanayi Sitesi 1. Sokak No:9 - Samsun
Tel: 0362 238 61 04
Faks: 0362 238 55 91
E-mail: info@karaoglucerrahi.com
WebSitesi: www.karaoglucerrahi.com

13 Aralık 2008 Cumartesi

KombuÇay

Firma Hakkında: Merkezi İzmir - Selçuk' ta bulunan SELÇUK İMPEKS Sağlık ve Güzellik Hizmetleri Tur. San. Tic. Ltd. Şti., 1993 yılından beri hizmet vermektedir.

2008 yılında üretimine başlanan ve hücreleri düzenleyip vücut direncini artırarak, saç dökülmesinden siğillerin giderilmesine kadar çeşitli hastalıklar için kullanım alanı bulunan KombuÇay' ın dağıtımı, şimdilik Selçuk Merkez ve Aydın olmak üzere iki noktada ve internet kanalıyla yapılıyor.

Firma tarafından KombuÇay bölge ve il bayilikleri verilecektir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Atatürk Mah. 1016 Sok. No:10/B Selçuk - İzmir
Tel: 0232 892 72 02
Faks: 0232 892 32 52
E-mail: info@kombucay.com
WebSitesi: www.kombucay.com

Meti Gezici Araç Temizliği

Firma Hakkında: Meti Gezici Araç Temizliği, klasik yöntemler gibi su kullanımına son veren, aracınızın temizlenmesi için özel olarak üretilmiş doğa dostu solüsyonları kullanan ve aracınızı temizlemek için size bir telefon kadar yakın olan bir servistir.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilir, bayilik için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Beşevler Mah. Bilginler Cad. Özkankent Sitesi No: 106 Nilüfer - Bursa
Tel: 0224 443 42 10
Gsm: 0536 655 72 69 - 0505 818 16 90
E-mail: bilgi@susuzaracyikama.com
WebSitesi: www.susuzaracyikama.com

12 Aralık 2008 Cuma

TEKNORM

Firma Hakkında: Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi' nde cam kapama sistemleri üzerine faaliyet gösteren, cam kapama, cam balkon sistemlerinde uzman bir firma olan TEKNORM; meskenlere, işyerlerine, cafe ve restoranlara cam kapatma sistemleri ile daha geniş, daha aydınlık, daha güvenli, daha estetik mekanlar kurmakta, kaliteye verdiği önemle de yaptığı sistemlerin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Firma ve uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma tarafından bayilikler verilecektir. Konu hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
Adres: İvedik Org. San. Böl. Öz Ankara San. Sit. 693. Sok. No:29 Ostim - Ankara
Tel: 0312 395 0 530 (pbx)
Faks: 0312 395 0 527
WebSitesi: www.camdanbalkon.com

CNK Endüstriyel Parça Yıkama Makina ve Sistemleri

Firma Hakkında: Sanayi alanında 30 yıllık deneyimi ve sahip olduğu uluslararası ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesiyle, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında kendini kanıtlayan firma, yıkama makinaları ve ekipmanları sektöründe hizmet vermekte olup kaliteli malzeme, onaylanmış tasarım ve titiz işçiliği ile en iyiyi sunmaya çalışmaktadır.

Firma ve ürünlerini daha yakından incelemek isteyenler firmanın sitesini ziyaret edebilir, bayilik için firmanın sitesinde yer alan "Bayilik Başvuru Formu" nu doldurabilirler.

İletişim:
Adres: 1. Organize Sanayi Bölgesi Orhan Işık Bulvarı No:8 Sincan - Ankara
Tel: 0312 267 30 15
Faks: 0312 267 30 11
E-mail: info@cnk.com.tr
WebSitesi: www.cnk.com.tr

Global Güvenlik Sistemleri

Firma Hakkında: 2001 yılında kurulan Global Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, kurulduğu günden itibaren planlı çalışmaya ve kurumsallaşmaya büyük önem vermiş, bu sayede istikrarlı bir büyüme göstermiştir.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik sistemleri satışında firmanın bayisi olmak isteyenler, bayilik şartları için firma ile iletişime geçebilir, "Bayi Başvuru Formu" na firmanın sitesinden ulaşabilirler.

İletişim:
Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:134 Şişli - İstanbul
Tel: 0212 320 78 80 (pbx)
Faks: 0212 320 78 89
WebSitesi: www.globalguvenlik.com.tr

10 Aralık 2008 Çarşamba

TEKNOZONE Ozon Sistemleri

Firma Hakkında: Ozon gazı; doğada, güneşten gelen mor ötesi ışınların atmosferdeki oksijeni parçalayarak ozon moleküllerine çevirmesi sonucu oluşur. Teknolojik olarak ise elektron boşalımı yardımıyla soluduğumuz havadan ya da saf oksijenden elde edilir.

Ozon, oksidasyon gücü yüksek bir gaz olması nedeniyle, dezenfeksiyon amacıyla özellikle son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Doğal bir dezenfektan oluşu, kullanım alanlarının hızla yaygınlaşmasına ve güvenle kullanılmasına neden olmuştur.

Firma ve ürünleri hakkında daha geniş bilgi için firmanın sitesini inceleyebilirsiniz. Firma bayisi olmak isterseniz firmanın sitesindeki "Bayilik Başvuru Formu" nu doldurabilirsiniz.

İletişim:
Adres: 6121 Sok. No: 1/706 Işıkkent - İzmir
Tel: 0232 436 61 96 (pbx)
Faks: 0232 436 50 29
E-mail: info@teknozonegroup.com
WebSitesi: www.teknozonegroup.com

KULE SUCUKLARI

Firma Hakkında: 1940' lı yıllarda Afyonkarahisar' ın Şuhut ilçesinde Hacı Sabri KULE ile başlayan ve zamanla Türkiye' ye yayılan KULE SUCUKLARI, 1987 yılında 4 kardeş olan Kadir KULE, Menduh KULE, Hidayet KULE ve İlyas KULE tarafından KULE KARDEŞLER ET KOMBİNASI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında çalışmalarını genişletmiştir.

Firma ve ürünler hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesiniz ziyaret edebilir, bayilik başvurusunda bulunmak için firmanın sitesinde yer alan Kule Sucukları Bayilik Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

İletişim:
Firma WebSitesi: www.kulesucuklari.com

MERTAŞ İNŞAAT

Firma Hakkında: Birçok sektörde faaliyet gösteren Mertaş İnşaat, girdiği her işte lider olmayı kendine misyon edinen öncü bir kuruluştur.

Genel olarak enerji sistemleri üzerine faaliyet gösteren Mertaş İnşaat, Mersin menşeili olarak tüm Türkiye ve ihracatlarla beraber tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma tarafından Türkiye genelinde bayilikler verilecektir. Bayilik başvurusu için firma iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
Adres: H. Okan Merzeci Bulvarı Zeki Ayan Mah. No:379 - Mersin
Tel: 0324 323 21 47
Faks: 0324 323 21 47
E-mail: info@mertasinsaat.com
WebSitesi: www.mertasinsaat.com

9 Aralık 2008 Salı

BEYPİLİÇ

Firma Hakkında: Piliç üretimi yapmak üzere 1986 yılında kurulan, günümüzde piliç eti sektörünün önde gelen markalarından biri olan Beypiliç, gün geçtikçe büyüyen dağıtım ve pazarlama ağına girişimciliği ile destek verecek yeni bayiler arıyor.

Bayilik verilecek iller: Denizli, Çanakkale, Balıkesir, Uşak, Hatay, Elazığ, Ardahan, Kars, Gaziantep, Kastamonu, Malatya, Zonguldak.

Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler firmaya aşağıdaki numaralardan ulaşabilirler.

İletişim:
Adres: D100 Karayolu 7. km - Bolu
Tel: 0374 243 91 51
Faks: 0374 243 84 42
E-mail: satis@beypilic.com.tr
WebSitesi: www.beypilic.com.tr

6 Aralık 2008 Cumartesi

DEKORAN Dekoratif Yapı Malzemeleri

Firma Hakkında: 1985 yılında Kayseri' de kurulan DEKORAN Dekoratif Yapı Malzemeleri, Türkiye' de üretilen Halley, Zümrüt, Golden marka duvar kağıtlarının Kayseri bayiliğini yapmaktadır.

2006 yılı itibariyle Avrupa' nın ilk duvar kağıdı fabrikası olan P+S International Tapetenfabrik ile anlaşarak Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğü' nü alan firma, geniş bayi ağı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Firma tarafından P+S International Alman Duvar Kağıtları' nda Türkiye ve Kıbrıs geneli bölge bayilikleri verilecektir.

İletişim:
Adres: Hunat Mah. A. Yesevi Bulvarı No:4/B Melikgazi - Kayseri
Tel: 0352 222 15 88
Faks: 0352 222 41 38
E-mail: dekoran@dekoran.com.tr
WebSitesi: www.dekoran.com.tr

3 Aralık 2008 Çarşamba

AH&MET ASANSÖR

Firma Hakkında: Ahmet MADENCİ ve Mehmet UĞURAL tarafından 1998 yılında ZİRVE ASANSÖR adıyla kurulan firma, 2003 yılından itibaren AH&MET ASANSÖR San. ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır.

Yıllık 12.000 adet yarı otomatik kapı ve 2.000 adet asansör panosu üretim kapasitesine sahip bulunan firmanın ürünleri, TSE ve CE normlarına uygun olup gerekli belgelere sahiptir.

Firma ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilir; firmanın sitesinde yer alan "Bayilik Talep Formu" nu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

İletişim:
Adres: Feritpaşa Mah. Plastikçiler San. Sit. Göneyyurt Sok. No: 13 Selçuklu - Konya
Tel: 0332 237 99 05
Faks: 0332 237 49 18
E-mail: bilgi@ahmetasansor.com.tr
WebSitesi: www.ahmetasansor.com.tr